Спільнота Вконтакті Спільнота Facebook Tvitter
Адреса ФБУ: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 8
email: ukrboxing@gmail.com, тел.: (044) 288-29-04 факс: (044) 234-69-52

Вчора на рингу - сьогодні на Сході

 

Гідні сини своєї країни, які ще вчора готувались до наступних змагань та поспішали на тренування сьогодні в лавах Української Національної гвардії та інших державних військових формувань захищають свою рідну землю. Багато українських боксерів за добровільним покликом совісті та духу відкинули свої спортивні зобов`язання та прямо зараз, у розпалі бойових дій, виконують головне зобов`язання кожного громадянина перед своєю Батьківщиною.

На підтримку наших спортсменів, з метою оперативного надання інформації та допомоги було сформовано благодійний фонд "Київ-Ринг", очолюваний  Віктором Кулініченком, віце-президентом Київської федерації боксу та особистим тренером титулованого українського боксера Артема Усика. Сам Артем разом із сином Віктора, Олегом, добровільно увійшли до складу першої бригади оперативного призначення Національної гвардії України та за даними, наданими нам президентом благодійного фонду протягом кількох днів перебувають в оточенні під обстрілами ворожих "Градів". Місце перебування бригади з тактичних даних та у цілях безпеки не повідомляється.

Також за даними фонду вчора чудом врятувався Артем Усик: снаряд потрапив у машину, де знаходився спортсмен миттю пізніше, після того як він її покинув. В машині знаходилось спорядження та речовий мішок Артема.

На разі ми очікуємо даних від головного тренера української збірної з боксу, Дмитра Сосновського, який має надіслати повний список наших боксерів, що зараз перебувають на фронті та беруть участь у бойових діях.

Закликаємо Вас ознайомитись із детальною інформацією на сайті "Київ-Рингу" та слідкувати за подальшими новинами, які надає нам благодійний фонд. Також Ви можете внести свій вклад у екіпірування та збір необхідного спорядження для спортсменів. Всі небайдужі можуть знайти необхідну інформацію за посиланням нижче.

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "КИЇВ-РИНГ"