Спільнота Вконтакті Спільнота Facebook Tvitter
Адреса ФБУ: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 8
email: ukrboxing@gmail.com, тел.: (044) 288-29-04 факс: (044) 234-69-52

«Отамани» рекомендують спортивне харчування «Power Pro»

Професіональний боксерський клуб «Українські отамани» вдячний компанії «Power Pro» за підтримку команди у V та VI сезонах WSB.

Протягом двох сезонів Всесвітньої серії боксу «Українські отамани» обирають саме спортивне харчування від компанії «Power Pro» Україна. Високу якість продукції була підтверджена усіма без виключення боксерами та тренерським складом команди.

«Від колективу нашої команди хотілося б висловити слова вдячності компанії «Power Pro» Україна за регулярну підтримку нашої команди в рамках виступів у Всесвітній серії боксу, - зазначив тренер команди «Українські отамани» Віталій Міхєєнко. – Продукцію компанії «Power Pro» ми використовували як в рамках підготовки до матчевих протистоянь, так і в процесі відновлення від надзвичайно складних зустрічей. Можу запевнити, що результатами усі без виключення боксери залишились повністю задоволеними. Дуже приємно, що настільки якісне харчування вже виготовляється в Україні».

Варто також відмітити, що уся продукція «POWER PRO» виготовляється на території України, а широкий асортимент продукції дозволяє для кожного індивідуально підібрати необхідний оптимальний склад спортивного харчування.  

Для того щоб більш детально ознайомитись з продукцією «POWER PRO Україна» перейдіть на офіційний сайт компанії  - www.powerpro.in.ua