Спільнота Вконтакті Спільнота Facebook Tvitter
Адреса ФБУ: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 8
email: ukrboxing@gmail.com, тел.: (044) 288-29-04 факс: (044) 234-69-52

Вадим Казанін: «В Баку ми провели корисні бойові спаринги»

Тренер одного з найбільш перспективних боксерів національної збірної, володаря ліцензії на Олімпійські ігри у вазі до 75 кг Дмитра Митрофанова, розповідає про повернення путівки на Ігри 2016 та про бойові спаринги на ліцензійному турнірі у Баку.

Вадиме, коли Ви дізналися, що Дмитру Митрофанову повернули ліцензію? Чи було це рішення для вас несподіваним?

Про повернення ліцензії я дізнався майже одразу і це стало для нас радісною звісткою. Мені про це сказав Президент Федерації боксу України Володимир Продивус. Тому, я ще до поїздки у Баку знав, що Дмитру ліцензію таки повернуть.   

В одному з інтерв’ю Дмитро Митрофанов розповів, що у Баку провів бойові спаринги. З ким вони проходили?

Так, Дмитро провів бойові спаринги з аргентинцем, греком, киргизом та японцем. Власне це були боксери, які програли на різних етапах ліцензійного турніру. Ці спаринги були для нас корисними, адже ми довго готувалися до Баку і нам вкрай необхідна була бойова практика. Боксер повинен постійно тренуватися, готуватися до наступних змагань і можна сказати, що ці бойові спаринги допомогли Дмитру не застоюватися на місті.  Якщо так склалося, що ми вже приїхали до Азербайджану, то ми зробили свою справу – випустили пар. Розминочними ці спаринги точно не назвеш. Єдине чого в них не було – це змагального напруження. А загалом, для нас було важливим перевірити рівень підготовки нашого боксера, що ми і зробили.

Які враження залишилися після проведених спарингів?

Дуже помітно, що Дмитро суттєво додає у багатьох компонентах. Мене, як тренера, це не може не радувати. Можна зробити висновки, що ми на правильному шляху.    

Баку залишилось позаду і ліцензія у Дмитра Митрофанова в кармані. Як далі готуватиметесь до Олімпійських ігор?

Так, наразі вже йде підготовка та тренування: можна сказати, що поступово вливаємось у роботу.  А вже 13 липня ми прибудемо на тренувальну базу у Конча-Заспі, де разом із українською командою будемо готуватися до Олімпійських ігор. Ну а далі – курс на Ріо.