Спільнота Вконтакті Спільнота Facebook Tvitter
Адреса ФБУ: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 8
email: ukrboxing@gmail.com, тел.: (044) 288-29-04 факс: (044) 234-69-52

Харків готується до проведення Національної першості

10 днів залишилось до старту Чемпіонату України з боксу серед чоловіків, яку прийматиме цього року Харків. Змагання проходитимуть з 14 по 20 листопада.

Попередня стадія змагань відбуватиметься на базі ХТЗ (м. Харків, пр-т Московський, 244/1), а півфінальні та фінальні двобої пройдуть на одній з найкращих спортивних арен України - Палаці спорту «Локомотив» імені Г.М. Кірпи (м. Харків, вул. Котлова, 90).

«Цьогорічний чемпіонат України з боксу серед чоловіків є вкрай важливим для нас, адже саме за результатами Національної першості формуватиметься збірна, яка представлятиме нашу державу на провідних боксерських турнірах у 2017 році, а саме на Чемпіонаті Європи та світу,зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус. – За останній час в Харкові ми провели велику кількість змагань, які завжди відзначалися високим організаційним рівнем. Це і матчева зустріч «Українських отаманів» у змаганнях Всесвітньої серії боксу, Кубок Європи та інші. Я переконаний, що і цьогорічна Національна першість пройде на найвищому рівні».

Програма проведення Чемпіонату України 2016:

13 листопада – день приїзду;

14 листопада – мандатна комісія, технічні збори;

15 листопада – офіційна процедура зважування, церемонія жеребкування, урочисте відкриття змагань та попередні поєдинки;

16-17 листопада – попередні поєдинки (1/8);

18 листопада – чвертьфінальні двобої;

19 листопада – півфінальні поєдинки (Палац спорту «Локомотив»);

20 листопада – фінали (Палац спорту «Локомотив»).