Спільнота Вконтакті Спільнота Facebook Tvitter
Адреса ФБУ: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 8
email: ukrboxing@gmail.com, тел.: (044) 288-29-04 факс: (044) 234-69-52

Сергій Данилів: «Підсумками Чемпіонату України задоволений, але попереду ще багато роботи задля підкорення нових вершин»

У суботу 11 лютого в Ковелі відбулися фінальні поєдинки чемпіонату України з боксу серед жінок у вікових категоріях юніори та молодь.

Про перебіг подій в рамках головного внутрішнього старту року розповів нам старший тренер жіночих збірних команд України з боксу серед молоді та юніорок Данилів Сергій Ігорович.  

Сергій Ігорович, як ви оцінюєте минулий чемпіонат?

Якщо оцінювати цьогорінчний чемпіонат з тим, що відбувся в минулому році, то дуже і дуже позитивно. Високий рівень, як організації, так і поєдинків. У деяких вагових категоріях відбулася, практично, повна зміна учасниць, рівень яких був гідний поваги. Так що, не хочу розхвалювати команди, щоб не наврочити, але треба визнати, що я дуже задоволений і якістю поєдинків і технічно-фізичним рівнем учасниць.

Наскільки конкурентними були поєдинки?

У деяких вагових категоріях кількість учасниць досягало десять-п'ятнадцять дівчат, що, природно, підвищувало конкурентоспроможність поєдинків. Наприклад лідер команди Возняк Ольга, програла дівчинці, яку ми тільки-тільки підтягнули до основи. Так і в інших вагових категоріях. Вже видно певний фундамент в підготовці, як фізичній, так і технічній. Це говорить про одне, в українського жіночого боксу є велике майбутнє.

Сергій Ігорович, а чи є серед учасниць такі дівчата, яких ви б назвали явними лідерами і головними кандидатами на входження в національні команди?

Це чемпіонка та фіналістка чемпіонатів Європи Катя Рогова, Кароліна Махно, Марія Чередниченко ... складається хороша і дружна команда, в якій з'являється здорова конкуренція з боку інших спортсменок. Це дуже радує мене і, впевнений, всіх любителів боксу.

Сергій Ігорович, які подальші етапи підготовки для своїх команд ви плануєте в майбутньому?

Зараз я перебуваю в процесі переговорів з Федерацією Боксу Казахстану, а саме з тренерським штабом молодіжної та юніорської команди про проведення спільного навчально-тренувального збору в місті Надвірна. Своє бажання провести подібний збір також висловлює збірна Німеччини. У минулому році ми провели подібний збір з командою Італії, до якої приєдналися команди Німеччини та Ірландії, і результатом я був дуже задоволений. Цього разу я планую об'єднати всі три команди і провести тренувальний збір, щоб в суперництві з найсильнішими спортсменками інших країн, майстерність наших дівчат значно підвищилася.

У травні нас чекає чемпіонат Європи і в листопаді чемпіонат світу. Крім того, дуже багато внутрішніх і зарубіжних змагань. Графік дуже щільний, але це і добре. Дівчатам буде де рости.

Сергій Ігорович, бажаємо вам і вашим підопічним удачі і тримаємо за вас кулаки.

Велике спасибі. Роботи попереду у нас багато, так що трохи відпочинемо і починаємо готуватися до того, щоб підкорювати нові вершини.